Autogara Vaslui

Tel: +4-0760-675.449
Română

Curse Costesti - Banca

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ total
22:40
06:30
LMMJVSD
18min
05:20
06:48
Autogara Vaslui
9lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
02:40
07:00
LMMJVSD
18min
17:30
07:18
Autogara Vaslui
9lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
10:40
07:30
LMMJVSD
18min
18:20
07:48
Autogara Vaslui
9lei
Cumpără bilet
Informații
04:50
08:00
LMMJVSD
18min
13:20
08:18
Autogara Vaslui
9lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
06:20
10:30
18min
19:50
10:48
Autogara Vaslui
9lei
Cumpără bilet
Informații
18:10
11:30
18min
09:00
11:48
Autogara Vaslui
9lei
Cumpără bilet
Informații
17:10
12:00
LMMJVSD
18min
10:00
12:18
Autogara Vaslui
9lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
16:20
14:30
18min
11:00
14:48
Autogara Vaslui
9lei
Cumpără bilet
Informații
12:20
15:30
18min
06:20
15:48
Autogara Vaslui
9lei
Cumpără bilet
Informații
02:10
16:00
LMMJVSD
18min
13:30
16:18
Autogara Vaslui
9lei
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Informații
22:30
18:30
18min
22:00
18:48
Autogara Vaslui
9lei
Cumpără bilet
Informații